dzisiaj jest: 16 lipca 2019. imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
wersja polska
Aktualności
Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Korczew

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest
na terenie Gminy Korczew

Wójt Gminy Korczew informuje, że w związku z przystąpieniem do realizacji „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Korczew na lata 2019-2032” od dnia 20 maja do 3 czerwca 2019 r. na terenie Gminy Korczew przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest.

Inwentaryzację wyrobów zawierających azbest przeprowadzi firma EkoDialog. Osoby wykonujące pracę w terenie posiadać będą imienne upoważnienia z numerem dowodu osobistego podpisane przez Wójta Gminy Korczew.

Mieszkańców Gminy Korczew, użytkowników wyrobów zawierających azbest uprasza się o udzielenie pomocy i niezbędnych informacji wykonawcom w/w inwentaryzacji. Osoby dokonujące spisu z natury wyrobów zawierających azbest udzielą niezbędnych informacji w zakresie szkodliwości azbestu i obowiązków prawnych związanych z wykorzystywaniem tych wyrobów.

Program usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy umożliwi pozyskanie zewnętrznych środków finansowych na demontaż, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest.

« powrót