dzisiaj jest: 27 maja 2018. imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
wersja polskaIMG
Wójt Gminy Korczew
 

Szanowni Państwo, drodzy Internauci

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu, znajdują się na nim aktualne wiadomości dla mieszkańców gminy i nie tylko.

Gmina Korczew to malownicze miejsce, bogata w historię i zabytki.

Nasza Gmina położona jest na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, więc zachęcamy wszystkich turystów do odwiedzenia tego malowniczego miejsca.

z poważaniem Wójt Gminy Korczew
mgr inż. Sławomir Wasilczuk

INFORMACJA O DNIU WOLNYM
 
W DNIU 01 CZERWCA 2018 /PIĄTEK/ URZĄD GMINY W KORCZEWIE BĘDZIE NIECZYNNY
INFORMACJA O ZMIANIE GODZIN PRACY URZĘDU
 
OD MIESIĄCA CZERWCA 2018 R. URZĄD GMINY KORCZEW W PONIEDZIAŁKI BĘDZIE CZYNNY W GODZINACH 9.00- 17.00, WTOREK- PIĄTEK 7.30-15.30
OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE ZAKUPU BUTLI GAZOWEJ W ZWIĄZKU Z WYMIANĄ URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH
 
  ...więcej
INFORMACJA CEIDG
 
Uwaga! Jeśli Twoja firma była założona przed 1 stycznia 2012 roku i została przeniesiona do CEIDG z gminnej ewidencji - upewnij się, że na wpisie znajduje się numer PESEL. Jeśli go na nim nie ma i nie uzupełnisz go do 19 maja 2018 roku - wpis będzie podlegał wykreśleniu z urzędu. Jak sprawdzić, czy PESEL jest na wpisie? Znajdź swój wpis w bazie przedsiębiorców i zobacz w historii wpisu, czy składałeś jakieś wnioski po 1 stycznia 2012 roku. Jeśli tak - już uzupełniłeś PESEL i nie musisz nic robić. Jeżeli nie składałeś wniosków po 1 stycznia 2012 roku, znajdź swój wpis w bazie przedsiębiorców i zobacz, czy pod statusem działalności jest informacja "wpis nie przeszedł weryfikacji, przyczyna: braku numeru PESEL". Jeśli jest - udaj się do dowolnego urzędu gminy, żeby uzupełnić dane. Nie możesz znaleźć wpisu lub nie składałeś żadnych wniosków przez CEIDG? Udaj się do dowolnego urzędu gminy, gdzie urzędnik odnajdzie Twój wpis i sprawdzi, czy jest na nim PESEL. Jeśli go nie ma - od razu przyjmie od Ciebie wniosek o zmianę, na którym uzupełnisz brakujące dane. Co jeśli nie zdążysz uzupełnić numeru PESEL do 19 maja 2018 r. i wpis zostanie wykreślony z urzędu? Będziesz mógł wystąpić do Ministra Przedsiębiorczości i Technologii o przywrócenie wpisu i umieszczenie na nim brakujących danych. Pismo będzie trzeba przesłać do Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii na adres sekretariatDMP@mpit.gov.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Plac Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa."
RELACJA Z OBCHODÓ DNIA STRAŻAKA W 2018 ROKU
 
  ...więcej
ZAPYTANIE OFERTOWE NA WYKONANIE OPINII DOTYCZĄCEJ ZMIANY STANU WODY
 
  ...więcej
IMG
INFORMACJA O KONSULTACJACH Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich
 
Konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Siedlcach zapraszają 18 maja 2018 r. w Urzędzie Gminy Korczew, ul. Ks. Stanisława Brzóski 20a, 08-108 Korczew, w godzinach 9:00 – 13:00; na bezpłatne konsultacje dotyczące funduszy unijnych w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.   Każdy zainteresowany pozyskaniem dofinansowania na realizację własnych pomysłów będzie mógł dowiedzieć się więcej na temat funduszy unijnych na lata 2014-2020. W ramach konsultacji zostaną omówione m.in., warunki oraz możliwości pozyskania dotacji. Konsultacje dedykowane są przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedsiębiorcom oraz wszystkim zainteresowanym tematykę funduszy unijnych.
informacja
 
DEKLARACJA UCZESTNICTWA W PROJEKCIE WYMIANY URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE WNIOSKI/DRUKI   ...więcej
HARMONOGRAM BEZPŁATNEGO WYPEŁNIANIA WNIOSKÓW O DOPŁATY BEZPOŚREDNIE
 
  ...więcej
Pokazano 1 - 10 z 62
Następne >>